Nasıl Çalışırız?

1

HİKAYE

Her fikrin anlatacak bir hikayesi vardır. Hikaye, müşteriler ve izleyiciler ile değer yaratan ilişkiler kurmak için en güçlü araçtır. Bu aşamada, hikayenize hayat vermeden önce onu tanımlıyor ve geliştiriyoruz.
2

PLAN

Her hikâyenin efektif bir iletişim ve zaman planına ihtiyacı vardır. En doğru mecralar, iş birliği kurulacak doğru kanaat önderleri ve hikayenizi taşıyacak doğru sesleri sizin için seçiyoruz. Son olarak en doğru zamanda hikayenize hayat veriyoruz.
3

BAĞLANTI

Bu süreçte konuşmaya ve bağlantıları kurmaya başlarız. İster bir açık hava etkinliği ister dijital bir proje olsun, bir blog yazısı veya bir basın bülteni olsun... Bu aşama, mesajınızı hedef kitlenizle buluşturduğumuz aşamadır. Doğru insanlarla, doğru zamanda ve doğru iletişim tonu ile bağlantı kurarız.
4

ETKİ

Her bağlantının her iki tarafta da etkileri olur. Bu aşama, etkileri gözlemleyip, hayata geçirilen projenin sonuçlarını analiz ettiğimiz aşamadır. Geleneksel ve sosyal medya performanslarını, projeleri, etkinlikleri, sponsorlukları ve kampanyaları, en iyi ölçümleme yöntemleri ile değerlendiriyoruz. Tek rüyamız ve planımız, o büyük etkiyi yaratmaktır. :)